Zaufany Sklep | o certyfikacie | Polska Grupa Certyfikująca

O certyfikacie

O Certyfikacie

Certyfikat Zaufany Sklep to prestiżowe wyróżnienie dla sklepów, które zajmują się sprzedażą w Internecie. Tytuł Zaufanego Sklepu mogą uzyskać tylko te sklepy internetowe, które spełniają wszystkie kryteria sprawności obsługi klientów, rzetelności, terminowości wywiązywania się z transakcji oraz prowadzą nienaganne praktyki biznesowe.

 

Do czego służy Certyfikat Zaufany Sklep

Certyfikat Zaufany Sklep to skuteczne narzędzie marketingowe, służące w głównej mierze do promowania sklepów elektronicznych, które kierują na rynek swoją ofertę poprzez sieć Internet. Uzyskanie Certyfikatu jest równoważne z tym, iż dany sklep spełnia kryteria wiarygodnego punktu sprzedaży, jego forma, użyteczność i intuicyjność obsługi jest przejrzysta dla klienta, sklep na bieżąco realizuje otrzymywane zlecenia, działa zgodnie z ogólnodostępnym dla klienta regulaminem oraz umożliwia przeprowadzenie transakcji w sposób przejrzysty i niebudzący zastrzeżeń dla nabywców.


Certyfikat Zaufany Sklep
to także potwierdzenie priorytetowego podejścia do najwyższej jakości obsługi klientów. Dzięki posiadaniu Certyfikatu Zaufany Sklep możliwe jest budowanie pozytywnego wizerunku swojego sklepu i świadczonych e-usług, które wciąż darzone są ograniczonym zaufaniem przez znaczną część społeczeństwa.


Certyfikat
to także szansa na wyróżnienie się na tle innych sklepów internetowych.

Top

Masz pytania ? 61 307 23 13

Otrzymuj najnowsze informacje.