O Certyfikacie | Polska Grupa Certyfikująca

O Certyfikacie

O Certyfikacie

Głównym celem przyznawania Certyfikatu Wiarygodny Eksporter jest promocja przedsiębiorstw prowadzących lub zamierzających prowadzić działalność eksportową oraz wyróżnienie oferowanych przez nie produktów i usług. Tytuł  Wiarygodnego Eksportera pozwala na podkreślenie znaczenia działalności eksportowej w rozwoju przedsiębiorstwa.

Wiarygodny Eksporter to także świadectwo transferu i adaptacji nowoczesnych technologii oraz rozwiązań, a także zagranicznych dobrych praktyk handlowych. Działania te przyczyniają się do rozpowszechniania pozytywnej opinii o polskich podmiotach gospodarczych jako atrakcyjnych partnerach biznesowych na rynkach międzynarodowych oraz wzmacniania krajowej gospodarki poprzez funkcjonowanie w niej przedsiębiorstw konkurencyjnych, wszechstronnych i zorientowanych rynkowo.

Tytułem Wiarygodnego Eksportera, potwierdzonego Certyfikatem, zostają uhonorowane przedsiębiorstwa mające swoją siedzibę na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które osiągają pozytywne rezultaty eksportowe, charakteryzują się wysoką dynamiką wzrostu oraz stosują dobre praktyki na rynkach zagranicznych lub przedsiębiorstwa, które spełniają wszelkie kryteria by rozpocząć efektywną działalność eksportową w przeciągu roku.

 

Top

Masz pytania ? 61 307 23 13

Otrzymuj najnowsze informacje.