O Certyfikacie | Polska Grupa Certyfikująca

O Certyfikacie

O Certyfikacie

Certyfikat Sprawdzona Firma to prestiżowe potwierdzenie wiarygodności i rzetelności przedsiębiorstw. Tytuł Sprawdzonej Firmy mogą uzyskać tylko te podmioty gospodarcze, które spełniają wszystkie kryteria dobrze zarządzanej firmy oraz prowadzą nienaganne praktyki biznesowe.

Certyfikat Sprawdzona Firma to narzędzie biznesowe, służące przede wszystkim do promowania firm działających na polskim rynku, w których praktykowane są pozytywne postawy biznesowe. Uzyskanie Certyfikatu jest równoważne z tym, iż dana firma spełnia kryteria firmy wiarygodnej, na bieżąco wywiązuje się ze swoich zobowiązań, działa zgodnie z regulacjami prawa i etyki biznesu oraz osiąga wyniki finansowe pozwalające jej na bezpieczne funkcjonowanie na rynku.

Certyfikat Sprawdzona Firma to także potwierdzenie priorytetowego podejścia do najwyższej jakości obsługi klientów oraz tworzenia atmosfery współpracy i zaufania między pracownikami. Dzięki posiadaniu Certyfikatu możliwe jest budowanie pozytywnego wizerunku polskich przedsiębiorstw oraz promowanie ich produktów i usług.

 

Top

Masz pytania ? 61 307 23 13

Otrzymuj najnowsze informacje.